• Новак
POWEROWL Висок Капацитет LR41 Батерии 40 Пак, AG3 L736 392 384 192 Премиум Алкална Батерија 1.5 V Копчето Монета Мобилен Батерии

POWEROWL Висок Капацитет LR41 Батерии 40 Пак, AG3 L736 392 384 192 Премиум Алкална Батерија 1.5 V Копчето Монета

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Се применуваат за следниве модели : LR41,AG3,G3,G3 A, LR41 H, 736 склучени бракови, L736, LR736, L736 C, SR41, SR41 W, SR41 SW, SR415 W,SR44 W, TR41 SW, D384/392, 392, 392 A, 392 BP, V392, GP392,GP92 A, D392, 192, GP192, LR4192, R392/2, 384, D384, SP384, V384, R384/10, L736 F, SR736, SR736 PW, SR736, SR736 SW, S736 E, SR736 W, S736 S, SB-A1/D1, A63, 325,357, 280-18, 247, 10 L 125/D, 1134 SO, 547, 92 A, SB-B1, V36 A RW37, RW47,10 L125. Долготрајни Сила : го Користи висока густина батеријата клетки, густината на енергијата е зголемен за 10% и мономер капацитетот е зголемен за 20% од нормалните клетки, за да се обезбеди подобри перформанси.Моќ Preserve Технологија : клима - и течност-тесни печат се заклучува во сила се додека тоа е потребно, благодарение на подобрен дизајн, кој вклучува двојна crimps, нов цинк состав, и анти-корозија компоненти.Перформанси Алкална Копчето Мобилен Батерија : POWEROWL е LR41 1.55 V батерии обезбеди сигурен, долготрајни моќ за вашите часовници, калкулатори и медицински помагала.Она што Ќе Добиете : POWEROWL LR41 батерии 40 КОМПЈУТЕРИ, нашата грижете се-бесплатно 24 месеци, и пријателски услуги на клиентите.Избришете ја батеријата со сува крпа и поставена правилно се потврдува завршува (+/-).Чувајте ги батериите во ладно и суво место.Не сила-празнење.Чувајте ги батериите од децата се постигне.Не чувајте или употреба на температури над 185 степени Фаренхајтови (85 степени C).Никогаш не чувајте лабава батерии заедно.Опасност; Чувајте се далеку од децата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат