• Новак
Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ Партија,Било Повод Подарок

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси,креативни бои и дизајни за широк спектар на различни табела settings.Уникатна декорација додадете личност и визуелна жалба до вашиот секојдневен маса, што го прави уникатно твое.Совршена големина салфетка прстен,универзално големина на табела постелнина во интервал од 1,5 инчи.Совршен за сите прилики, празници, родендени партија, свадби. 1、Материјал : Природни Букови Дрва; Прстен на Моделот; Боја : дрво боја; 2、Димензии на прстенот : надвор кол. : 55мм-70/1.9" Димензии на прстенот : внатре кол. : 30мм/1.37" Тежина : 80g;Димензии на прстенот : 3、Пакет : 10 компјутери дрвени салфетка прстени;Димензии на прстенот : 4、Дрвени салфетка прстени на сопствениците, ќе го направи салфетка повеќе убави и природата,додадете романтика и чувство на вашата маса. 5、за Голема свадба,тушеви,крштевки,годишнина,ангажирање,birthday (роденден), ноќта на вештерките или специјални настани. 6、Дрвени салфетка прстени нудат единствен начин за да се одбележи вашата страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат