• Новак
CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис Патување, 195x60(MM), Сива, 6 (Проекти) Чет

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

DEN 275.76

Достапност
Достапно за нарачка

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за складирање кутија има голем калибар, заоблени, и таписерии изработка, тоа не му наштети на усните.Интерфејсот на складирање кутија е цврсто запечатени, не е лесно да се падне, и не протекување.Високи и ниски капак на четката складирање кутија може да се користи како мала чаша.Четката за складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и го спречува четка за заби од deforming.Применливи Прилики : Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис Патување, Куќи;Изнајмување на Соба Боја : Сива Материјали : Полипропилен Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 390(G) Висина/Дебелина : 195(MM) Дијаметар : 60(MM) Пакет се Вклучени : 6 (проекти) Четка за заби Складирање Случаи Карактеристики : Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто На четка за заби складирање кутија има голем калибар, заоблени, и исклучителна изведба дека не му наштети на усните.Интерфејсот на складирање кутија е цврсто запечатени, не е лесно да се падне, и не протекување На висок и низок капак на четката складирање кутија може да се користи како мала чаша четката складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, силни и издржливи, и го спречува четка за заби од deforming Четка за заби замена глава е направен од високо-квалитет на материјали за Овој производ е направен од внимателно избраните материјали, кои се еколошки и здрави, и да се грижи за здравјето на Оваа фен носителот усвојува концизен дизајн и исклучителен и прекрасен изглед На складирање кутија е направен од високо-квалитетни материјали, направени на подебел материјал, и има подолг рок услуга живот складирање кутија е направена на оптимален материјали, со кожа-интимност текстура и нема посебен мирис.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат