• Новак
Elook CD Player Почиста, Ласерски Леќи Чистење Диск за CD/VCD/DVD Плеер,Вклучени Микрофибер Крпа.

Elook CD Player Почиста, Ласерски Леќи Чистење Диск за CD/VCD/DVD Плеер,Вклучени Микрофибер Крпа.

DEN 269.04

Достапност
Достапно за нарачка

【Што значи тоа за работа?】Ова чистење на собата се работи за CD/VCD/DVD плеер.За подобрување на репродукцијата на ЦД плеер.Таа се занимава со прашања како што се вчитување полека, скокнеш или замрзнување.Ќе ви се љубовта на вашиот играч по користење.Ве молиме имајте на ум дека тоа не е погоден за PS1/2/3/4,Xbox/Xbox 360/Xbox Еден/Xbox X,Wii/Wii U. 【Sofe четка за чистење на леќите.】Две долги и тенки четки може ефикасно да се отстрани прашина и нечистотија на ласерски леќи.Во исто време, тоа не оштетување на леќите.Ова е причината зошто тоа може да ги реши вашите проблеми брзо и безбедно. 【Супер едноставен за употреба.】Не постојат комплицирани settings и чекори.Само да се стави тоа во player, нека се извршува автоматски, и да игра прекрасна музика во исто време.По репродукцијата е над, чистење на процесот не е комплетен.Ве молиме имајте во предвид дека четка за диск не треба да додадете било чистење агент. 【Она што ќе добиете?】Почиста пршлен * 1, Микрофибер Крпа * 1, Прирачник за Корисникот * 1. Приложените микрофибер крпа може да се користи за да се избрише вашиот CD collectyions, екрани на електронска опрема, очила итн. 【По-продажбата на Услугата】имаме професионална по-продажбата на тим, со цел во 100% задоволство, и да се обезбеди на клиентите со 12-месечен грижете се-бесплатна услуга по продажбата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76