• Новак
Бања & Тело Работи Ароматерапијата Еукалиптус Tangerine Тело Измијте и Телото Павлака Подарок Сет

Бања & Тело Работи Ароматерапијата Еукалиптус Tangerine Тело Измијте и Телото Павлака Подарок Сет

DEN 1030.80

Достапност
Достапно за нарачка

Брзо-пенење тело измијте е исполнет со смирувачки на кожата климатизери, додека ароматерапијата мешавина на етерични масла и природни состојки бенефиции тело, ум & расположение.Ултра богати, ултра-уживање тело крем длабоко ја храни кожата со заштитни 24-час влага, додека ароматерапијата мешавина на етерични масла смирува телото, умот & расположение.Еукалиптус и Цитрус Етерични Масла помогне да го исчистите вашиот ум за поддршка на фокус.Вклучува една 10 унца тело измијте / пена бања и едно 8 унца тело крем.Еукалиптус и Цитрус Етерични Масла помогне да го исчистите вашиот ум за поддршка на фокус.Дишете длабоко за најдобри резултати.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76