• Новак
MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста, за Зачувување на Цвет Садови, Црвено Вино, Чаши В

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

DEN 2817.60

Достапност
Достапно за нарачка

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благодариме!Ова е една интересна и внимателни уметничките на домашна кујна материјали, посветени на обезбедување на најдобри кујна материјали за домот на обичните луѓе. ★ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : стаклено шише Вино за чување багажник, да се направи целосна употреба на ѕид простор, убава и практична, погоден за домашни ресторани, кафулиња, барови за јадење и сл., заштеда на повеќе простор и ја прави вашата кујна изгледа почисто. Се должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Целосно пренослив.СПЕЦИФИКАЦИЈА : ☀ Материјал : не ' Рѓосувачки челик☀ Големина : околу 54*40*31cm/21.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Ова здрав микро печка полица организатор на е дизајниран со вас во умот.Опфаќа механички и електрични дефекти.На едноставни и стилски дизајн дефинитивно ќе влијае на вашата кујна и направете ја вашата workbench повеќе уредна и чиста. ★МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Можете да ги зачувувате црвено вино, црвено вино, чаши, микробранови печки, цвет садови, ориз, cookers, итн.Ако не сте задоволни со производот или не се погодни, можете да контактирате со нас, ние ќе ви даде задоволителен одговор.На хексагонална завртката е мазна и мазна, и тоа е лесно да се инсталира.На ивица дизајн е мазна и круг, без повреда на вашите раце. ★ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, тоа е рѓа-доказ, корозија-отпорни, безбеден и еколошки, со силна носивоста, подолг сервисен живот и издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76