• Новак
Филтер Екран, 10Set Добра Вакуум Филтрација Ефикасност Филтер Добра Стабилност Лесно да се Соберат Бела за Затворен за Спална соба за Дома

Филтер Екран, 10Set Добра Вакуум Филтрација Ефикасност Филтер Добра Стабилност Лесно да се Соберат Бела за

DEN 2116.80

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот Вклучува : сет содржи 10pcs еден слој филтер и 10pcs двоен слој филтер, кој е неопходен додаток за правосмукалки.Висока Ефикасност Филтрација : Овој филтер е добра за филтрирање ефект, да може ефективно да се намали прав, полен и други во што дишат.Правосмукалка Филтер : замена вакуум филтер одговара за FJM GN серија правосмукалка, со добра компатибилност и стабилност.Влакна Материјал : Користејќи високо квалитетни pvc материјал, безбедно и не се токсични, еколошки и ефикасно, и има стабилни перформанси.Совршена Замена : Лесно да се размонтираат и дел од секојдневниот одржување, ефективно подобрување на чистење на ефикасноста на правосмукалка.Функција : 1. Правосмукалка Филтер : замена вакуум филтер одговара за FJM GN серија правосмукалка, со добра компатибилност и стабилност.2. Висока Ефикасност Филтрација : Овој филтер е добра за филтрирање ефект, да може ефективно да се намали прав, полен и други во што дишат.3. Совршена Замена : Лесно да се размонтираат и дел од секојдневниот одржување, ефективно подобрување на чистење на ефикасноста на правосмукалка.4. Влакна Материјал : Користејќи високо квалитетни pvc материјал, безбедно и не се токсични, еколошки и ефикасно, и има стабилни перформанси.5. Пакетот Вклучува : сет содржи 10pcs еден слој филтер и 10pcs двоен слој филтер, кој е неопходен додаток за правосмукалки.Спецификација : Предмет Тип : Правосмукалка Filter Material : Fiber Weight : Прибл. 60g / 2.1 oz Color : White Fitment : Одговара за FJM GN Серија Пакет Листата : 10 x Еден Слој Filter10 x Двоен Слој Филтер.

Спецификацијата

Item Type:
Vacuum Cleaner Filter
Material:
Fiber
Weight:
Approx. 60g / 2.1oz
Color:
White
Fitment:
Fit for FJM GN Series
Package List:
10 x Single Layer Filter :
10 x Double Layer Filter :

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76