• Новак
Homeline Коло Прекинато 30 Amp Рефус

Homeline Коло Прекинато 30 Amp Рефус

DEN 406.80

Достапност
Достапно за нарачка

HOM еден пол стандард прекинувачи (15 - 50).HOM две пол стандард прекинувачи (15 - 200 A).HOM тандем breakers (1-пол, 15/15 А, 20/20 А, 15/20 А, 20/30 A).HOM quad tandems прекинувачи (1 - во и 2-скок, 15 до 50).HOM земјата грешка коло interrupters (1 и 2-скок, 15 - 50).Плоштад D Homeline HOM230 CP Минијатурни Прекинувач 120/240 V Фиксна Патување Plug-In Монтажа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76