• Новак
Homeline Коло Прекинато 30 Amp Рефус

Homeline Коло Прекинато 30 Amp Рефус

DEN 406.80

Достапност
Достапно за нарачка

HOM еден пол стандард прекинувачи (15 - 50).HOM две пол стандард прекинувачи (15 - 200 A).HOM тандем breakers (1-пол, 15/15 А, 20/20 А, 15/20 А, 20/30 A).HOM quad tandems прекинувачи (1 - во и 2-скок, 15 до 50).HOM земјата грешка коло interrupters (1 и 2-скок, 15 - 50).Плоштад D Homeline HOM230 CP Минијатурни Прекинувач 120/240 V Фиксна Патување Plug-In Монтажа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76