• Новак
YONGNUO YN600L Про LED Светло во Видео LED Студио Светлина со 5600K Температура на Бојата и се Прилагодува Осветленоста за Canon Nikon Pentax Олимп Samsung, Panasonic JVC итн.

YONGNUO YN600L Про LED Светло во Видео LED Студио Светлина со 5600K Температура на Бојата и се Прилагодува

DEN 2592.00

Достапност
Достапно за нарачка

(на адаптер не е вклучен).YN600 LED светло усвојува дигитален екран кој ви овозможува полесно да ги видите излезната енергија.YN600 LED светло усвојува енкодер дигитални затемнување која може да биде посебно прилагодени за rough YN600 LED светло усвојува дигитален екран кој ќе ви овозможи полесно да ја видите излезната енергија.Поддржува надворешни директна струја на моќност што погодно за долго време се користи.Згора на тоа, тоа ефективно подобрување на конверзија ефикасност.Две боја температура плочи се конфигурира и погодни за употреба под различни средини.Две боја температура плочи се конфигурира и погодни за употреба под различни средини.Усвојува интелигентни на вентилатор, топлина дисипација,кој е ефикасен за да се емитираат топлина на ЛЕР во долго време се користи.На YN600 ЛЕР е формирана од 600 светилка монистра со 5600k боја температура, светилка монистра на екстра-големи прозрачна чипови,со повисок степен на осветленост во иста енергија consumption The YN600 LED усвојува најновата LED возење технологија, дефинитивно не се појави на брановидни,stroboscopic и други негативни појави кога фотографирате.Поддржува надворешни директна струја на моќност што гости за долго време се користи.На YN600 LED усвојува најновата LED возење технологија, дефинитивно не се појави на брановидни,stroboscopic и други негативни појави кога фотографирате.YN600 L LED светло усвојува 600 високо-квалитетни LED светилка монистра на екстра-големи прозрачна чипови, посветла светлина, рамномерно светлина место и подолг пат.YN600 L LED светло усвојува енкодер дигитални затемнување која може да биде посебно прилагодени за груба затемнување и парична казна затемнување начини,повеќе лесен за употреба.Згора на тоа, тоа ефективно подобрување на конверзија ефикасност.Инфрацрвениот далечински контролер е конфигуриран, така што светлината и прекинувач може да се прилагоди подалеку од машината,во меѓувреме три групи на камерата светла може да биде соодветно контрола на осветленоста и да се префрлате кои ќе ви овозможи лесно да се работи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76