• Новак
WINUS Синџир Тапан Lifter, Жолта/Црна 2000 кг Влакна Издржлив Синџир Прашка Легиран Челик Рамка, Вертикална Тапан Lifter за Пластика и Метал (Жолт)

WINUS Синџир Тапан Lifter, Жолта/Црна 2000 кг Влакна Издржлив Синџир Прашка Легиран Челик Рамка, Вертикална

DEN 2236.80

Достапност
Достапно за нарачка

★Врвот Прстен Внатрешниот Големина : 89 x 6mm(3.5 x 2.4 инчен). ★Ефективни Кревање на Далечина : 690 mm(27.2 инчен). ★Синџир Големина : 6.3 x 500mm(0.2 х 19.7 инчен). ★Високо квалитетен материјал, издржлив. ★2,000 lbs Капацитет, ефикасност.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Steel Capacity : 2000 lbs(907.2 kg/0.9 T)Врвот Прстен Внатрешниот Големина : 89 x 6mm(3.5 x 2.4 инчи)Ефективни Кревање на Далечина : 690 mm(27.2 инчен)Големина Синџир : 6.3 x 500mm(0.2 х 19.7 инчи)на Вилицата Растојание : 0-25mm(1 инч)Боја : Yellow Chain Материјал : G80 Кревање Chain Features : Високо квалитетен материјал, издржлив.Лесен за употреба.Долг работен век.2,000 lbs Капацитет, efficiency Package Содржина : 1 x Синџир Тапан Lifter.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76