• Новак
Премиум 3D Метал Орел Торбичка Случај со Спојувалка за Каиш за Medtronic Minimed Инсулинска Пумпа 530G/ 630G/ 640G/ 670G (САД Верзија) (Хоризонтална и/1/сребрена)

Премиум 3D Метал Орел Торбичка Случај со Спојувалка за Каиш за Medtronic Minimed Инсулинска Пумпа 530G/ 630G/

DEN 1488.00

Достапност
Достапно за нарачка

-Висок Квалитет Кожа Торбичка,- Класичен и професионален изглед. - Велкро затворање со мека внатре амортизирање. - Спојувалка за каиш, го користите за да клипот или се лизга низ појас. - Обезбедува одлична заштита од елементите, гребнатини, нечистотија, и шокови. -Дизајн за Medtronic Minimed Инсулинска Пумпа 530 G 630 G 640 G 670 G (САД верзија). - Стилски дизајн со меки внатрешна обвивка, за крајна нула заштита. - Премија висококвалитетна кожа торбичка. - Зголемена шок апсорпција. - Силна Велкро затворање држи уред во место. - Спојувалка за каиш, го користите за да клипот или се лизга низ појас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76