• Новак
16Pcs Обновливи Бамбус Памук Make up Remover Влошки Поставите Чистење на Лицето Круг Брише

16Pcs Обновливи Бамбус Памук Make up Remover Влошки Поставите Чистење на Лицето Круг Брише

DEN 500.88

Достапност
Достапно за нарачка

Удобно големина : На обновливи шминка смена подлога има сите предности на традиционалните памучна подлога, и е понизок од обичен бања пешкир.57in Color : Како слики shown Optional стил : A,B,CQuantity : 1 Set Note : ве Молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.Мека брише се идеални за чувствителните области, како што се очи, овие брише ги задоволат вашите индивидуални потреби со намалување на отпад.Одржлив бамбус перница, исто така, е голем дар!Шминка смена памук влошки поставени само,други додатоци демо на сликата не е вклучена.Мека брише се идеални за чувствителните области, како што се очи, овие брише ги задоволат вашите индивидуални потреби со намалување на отпад.Ова ја елиминира потребата да се купи памук влошки и го фрлаат и спаси многу пари.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Одржливиот : можете да го користите шминка смена брише за долго време.15 in Mesh торба големина : стан.Одржливиот : можете да го користите шминка смена брише за долго време.Погоден за секого : на обновливи памучна крпа е погодна за сите типови на кожа, сигурно чисти лицето и очите, и го отстранува козметика, креми и нечистотија.51in Box големина : стан.

Спецификацијата

Makeup remover pad material:
Bamboo Cotton + Velvet
Diameter of makeup remover pad:
app.8cm/3.15in
Mesh bag size:
app.19x14cm/7.48x5.51in
Box size:
app.18x8.5x4cm/7.09x3.35x1.57in
Color:
As the pictures shown
Optional style:
A,B,C
Quantity:
1Set
Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package Contents:
16Pcs x Dark pink makeup remover cotton pads :
1Pc x Mesh bag :
1Pc x Paper box :
16Pcs x Light pink makeup remover cotton pads :
1Pc x Mesh bag :
1Pc x Paper box :
8Pcs x Dark pink makeup remover cotton pads :
8Pcs x Light pink makeup remover cotton pads :
1Pc x Mesh bag :
1Pc x Paper box :

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76