• Новак
X-DREE 3мм x 20mm Машки Конец Јаглероден Челик Шестоаголна Глава Само Прислушување Завртки 100 Компјутери(Tornillos autorroscantes де cabeza хексагонална де acero ал carbono rosca macho де 3 мм x 20 mm

X-DREE 3мм x 20mm Машки Конец Јаглероден Челик Шестоаголна Глава Само Прислушување Завртки 100 Компјутери(Tornillos

DEN 1560.00

Достапност
Достапно за нарачка

Глава Стил : Хексадецимален Главата; Материјал : Јаглероден Челик; Пакет Содржина : 100 (+/-2%) x Авто Прислушување Завртки.Име на производ : Само Прислушување Завртки; Конец Големина : 3мм x 20mm/0.12" x 0.8"(D*L); Тежина : 99g.Се вози Тип : Хексадецимален Приклучок; Главна Боја : Црна; Вкупната Големина : 23mm/0.9"(должина).Теренот : 1.0 mm; Глава Дијаметар : 5mm/0.2"(Пасо : 1.0 mm; Diámetro де ла cabeza : 5 mm / 0.2' '.Глава Висина : 3мм/0.12"; Хексадецимален Ширина : 2.8 mm/0.11"(де ла Altura cabeza : 3 mm / 0.12' '; Ancho del hexágono : 2.8 mm / 0.11' '. 3мм x 20mm Машки Конец Јаглероден Челик Шестоаголна Глава Само Прислушување Завртки 100 Pcs Carbon челик хексадецимален штекер капа на главата звук модел дрво само прислушување завртки сврзувачки елементи.Апликации за : Електронска опрема, Машини, Згради, Хигиенски прибор, Спортска опрема, Авто, итн.Опис на Spanish Tornillos autorroscantes де cabeza хексагонална де acero ал carbono rosca macho де 3 мм x 20 mm 100 piezas Estilo де cabeza : Cabeza хексагонална; Материјал : Acero ал carbono; Contenido del paquete : 100 (+/- 2%) x Tornillos autorroscantes Nombre del producto : Tornillo autorroscante; Tamaño rosca de : 3 мм x 20 mm / 0.12' 'x 0.8' '(D * L); Peso : 99 g Tipo de unidad : Conector хексагонална; Боја на директорот : Гора; Tamaño вкупно : 23 мм / 0.9' '(longitud)Пасо : 1.0 mm; Diámetro де ла cabeza : 5 mm / 0.2' 'де ла Altura cabeza : 3 mm / 0.12' '; Ancho del hexágono : 2.8 mm / 0.11' '.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76