• Новак
Тешко Патување за Носење Компатибилен со AliveCor Kardia Мобилен ЕКГ/KardiaMobile 6L за Apple и Android Уреди. (Случај Само!)

Тешко Патување за Носење Компатибилен со AliveCor Kardia Мобилен ЕКГ/KardiaMobile 6L за Apple и Android Уреди.

DEN 2340.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тешко патување случај за Alive Cor Kardia Мобилен ЕКГ/Kardia Mobile 6 L за Apple и Android Уреди. (За продажба е случај само, Уред и Додатоци не се вклучени.).Случајот е shockproof, dustproof, и Полу-водоотпорен.Многу издржлив материјал, во овој случај е направен од високо-густина ЕВА материјал, тежок случај може ефикасно се апсорбираат влијанија и намалување на штетите предизвикани од случајно bumping.УДОБЕН ДИЗАЈН : Можете лесно да го носи вашиот уред.Класичен патент погодност за лесно во Отворање и Затворање.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Ова тешко патување случај е лесен и компактен може да се вклопат во вашиот ранец или багаж.Можете да лесно да се носат ваши алатки во текот на активности на отворено.Ризик Набавка : Ние ќе се 100% целосна наплата, ако постојат проблеми со квалитетот, ова е сосема ризик се купи.КЛИКНЕТЕ на Портокал копче за да го Нарачате Сега!.Овој тежок случај е специјално дизајниран за Alive Cor Kardia Мобилен ЕКГ/Kardia Mobile 6 L за Apple и Android Уреди.Answer : ___________________________ Note : Случај САМО!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76