• Новак
бриз Рефил Лепак Ролери ecoLogo Постојан

бриз Рефил Лепак Ролери ecoLogo Постојан

DEN 137.28

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од 100% рециклирани пластични (домување).Силна лепливоста.Чисти, брзо & трајна врска.Лепила за хартија, картон, фотографии.Црвеникава лепак покажува каде лепило е применет.На бриз Ролери Постојан eco Logo за еднократна употреба нуди прецизна и животната средина-пријателски начин да се примени лепак да се типични канцелариски материјали, како хартија, картон или на фотографиите.Лепило ролери карактеристики сврзување агент дизајниран за силна и трајна лепливоста.Тоа е еко-пријателски производ направен од 100% рециклирани пластични и содржи лепило агент ослободени од било какви отровни растворувачи.Мала црвеникава нијанса на лепилото помага да се јасно да се види каде се применува за поддршка на прецизна примена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76