• Новак
бриз Рефил Лепак Ролери ecoLogo Постојан

бриз Рефил Лепак Ролери ecoLogo Постојан

DEN 137.28

Достапност
Достапно за нарачка

Изработени од 100% рециклирани пластични (домување).Силна лепливоста.Чисти, брзо & трајна врска.Лепила за хартија, картон, фотографии.Црвеникава лепак покажува каде лепило е применет.На бриз Ролери Постојан eco Logo за еднократна употреба нуди прецизна и животната средина-пријателски начин да се примени лепак да се типични канцелариски материјали, како хартија, картон или на фотографиите.Лепило ролери карактеристики сврзување агент дизајниран за силна и трајна лепливоста.Тоа е еко-пријателски производ направен од 100% рециклирани пластични и содржи лепило агент ослободени од било какви отровни растворувачи.Мала црвеникава нијанса на лепилото помага да се јасно да се види каде се применува за поддршка на прецизна примена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат