• Новак
iZERCASE iPhone 6, iPhone 6S Случај лопез и од неодамна Персоналните Тиркизна Chevron на Бело Дрво Шема Гума СЛУЧАЈ - Одговара на iPhone 6, iPhone 6S Т-Мобиле, AT&T, Спринт, Verizon и Меѓународни (Б

iZERCASE iPhone 6, iPhone 6S Случај лопез и од неодамна Персоналните Тиркизна Chevron на Бело Дрво Шема Гума

DEN 383.76

Достапност
Достапно за нарачка

ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : ве Молам, укажуваат на она што би сакале да се појавуваат како иницијали и во редоследот како што сакате овие иницијали да се појавува на вашиот лопез и од неодамна , едноставно од оставил белешка во "ADD ПОДАРОК ОПЦИИ" дел во текот на исходот.Ве молиме, НЕ ни ги испратите вашите прво, средината и презиме, бидејќи тоа може да создаде забуна и задоцнување во ред обработка на време.Само информации потребни од нашите клиенти е едноставно 3 букви и правилен редослед на букви кои треба да се појави на случајот.МОДЕЛ КОМПАТИБИЛНОСТ : Одговара на Т-Мобиле, AT&T, Verizon, Спринт и Меѓународни i Phone 6, i Phone 6 S.Дизајни ќе се печатат директно на метал дел на грбот на случај преку најновите сублимација технологија.ОВА НЕ Е DECAL ИЛИ КОЖАТА.МАТЕРИЈАЛ : Висок квалитет со силиконска гума.ПРИСТАП : Целосен пристап до сите функции (копчиња, пристаништа, предна и задна камера, и блиц).Нашите i Phone 6, i Phone 6 S случаи се вклопуваат совршено сит против вашиот телефон и штити од гребнатини и штети.Ултра-тенок профил носи минимален дел на вашиот i Phone 6. Сите наши рачно изработени дизајни се создадени од професионални дизајнери на i ZERCASE Студиото во Лос Анџелес.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76