• Новак
Воин од Shaolin

Воин од Shaolin

DEN 1913.76

Достапност
Достапно за нарачка

Mastah Killah : Воин Од Shaolin; Гордон Лиу [Сан Те Гем] Кунг-Фу - VHS Објект Состојба : Многу Добро Одлично Гроздобер VHS касета, ракави и прашина Случај.Видете слики за повеќе детали, и проверете други ставки на каналот.Објектот Специфики : Филм/ТВ Наслов : Mastah Killah : Воин Од Shaolin Genre : Кунг-Фу Action Signal Стандард : PALSub-Жанр : Боречки Вештини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76