• Новак
Нови XRT010 Далечински Управувач за Vizio ТВ E320VT E370VT E420VT E240AR E320AR E420AR E500AR E370VP E420VP E420VSE E390VL E322MV E321VT E321ME E321MV E191VA E221VA E261VA E320-A0 E370-A0 E400-B2

Нови XRT010 Далечински Управувач за Vizio ТВ E320VT E370VT E420VT E240AR E320AR E420AR E500AR E370VP E420VP

DEN 179.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нови XRT010 Далечински Управувач за Vizio LED LCD ТЕЛЕВИЗОР.Првично се снабдува со Vizio LED LCD ТЕЛЕВИЗОР D39 H-C0 D39 HC0 D39 HN-D0 D39 HND0 D43-С1 D43 C1 E191 VA E221 VA E261 VA E240 AR E320 AR E420 AR E500 AR E320 A0 E320-A0 E370-A0 E370 A0 E321 VT E370 VLE E390-А1 E390 A1 E390-B0 E390 B0 E390 VL E400-B2 E400 B2 E480-B2 E480 B2 E320-B2 E320 B2 E420-A0 E420 A0 E320-А1 E420-B1 E420 B1 E420 VSE E461 A1 E461-А1 E470-A0 E470 A0 E471 VLE E471 VLE-Б E471 VLEB E320 VT E370 VT E420 VT E370 VP E420 VP E322 MV E321 ME E420 ME E460 ME E321 MV.Не програмирање или paring е потребно.Таа е подготвена да се користи по вметнување на нови батерии.XRT010 Нов Далечински Управувач за Vizio LED LCD ТЕЛЕВИЗОР Без програмирање или paring е потребно.Само внеси нови батерии за употреба.Компатибилна со следниве модели : D39 H-C0 D39 HC0 D39 HN-D0 D39 HND0 D43-С1 D43 C1 E191 VA E221 VA E261 VA E240 AR E320 AR E420 AR E500 AR E320 A0 E320-A0 E370-A0 E370 A0 E321 VT E370 VLE E390-А1 E390 A1 E390-B0 E390 B0 E390 VL E400-B2 E400 B2 E480-B2 E480 B2 E320-B2 E320 B2 E420-A0 E420 A0 E320-А1 E420-B1 E420 B1 E420 VSE E461 A1 E461-А1 E470-A0 E470 A0 E471 VLE E471 VLE-Б E471 VLEB E320 VT E370 VT E420 VT E370 VP E420 VP E322 MV E321 ME E420 ME E460 ME E321 MV Напојување : 2 X 1.5 V AAA Батерии(Не се Вклучени).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76