• Новак
Caboodles Jojo Siwa - On-the-go Девојка Costmetic Организатор Make-up & Додаток футрола Вклучува Jojo Siwa Лак, Розова Над Жолта

Caboodles Jojo Siwa - On-the-go Девојка Costmetic Организатор Make-up & Додаток футрола Вклучува Jojo Siwa

DEN 845.04

Достапност
Достапно за нарачка

Caboodles - на пронајдувачот и лидер на on-the-go козметички организација уште од 1987 година. Caboodles Jojo siwa on-the-go девојка : поголема, подобро, побрзо & посилни организатор што одговара на вашата висока енергија личност & обвива тоа со Jojo siwa коса, лак (вклучени) козметички случај со пространа складирање, Авто-Отворање на послужавник, флип капак & огледало.На дното на козметички случај има место за складирање за да се одржи поголеми предмети, како четки, додека врвот на организаторот содржи фах поделен со 3 прегради за зачувување на објекти на кои се движат големини се Обезбеди latch за не-истури патување.Совршен за чување на училиште снабдување организација, шминка организација, козметички организација, занает организација, косата додаток за складирање или мала играчка организација на движење големина на единица затворени : 12.83 L x 8.0 D x 5.94 H. Направени во САД Боја : Бела над сина сребро искра.На Jojo siwa on-the-go Девојка е поголем, подобар, побрз и посилен организација која одговара на вашата висока енергија на личноста и обвива тоа со Jojo siwa виножито коса, лак, па ќе може да се врати како Бумеранг!Шминка организатор доаѓа опремен со Авто-Отворите лента со флип капак и огледало, пространа внатрешност складирање и безбедна latch.Тоа On-The-Go Девојка доаѓа опремен со авто-отворите лента со флип капак и огледало, пространа внатрешност складирање и безбедна latch.Тоа е поголем, подобар, побрз и посилен организација која одговара на вашата високо-енергетски личност и обвива тоа со Jo Jo Siwa коса поклон па може да се врати како бумеранг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76