• Новак
Neigei Тело Четка Туш Четка, Силикони Бања Тело Четка Exfoliator, Назад Четка Долга Рачка за Туш со Меки Влакна

Neigei Тело Четка Туш Четка, Силикони Бања Тело Четка Exfoliator, Назад Четка Долга Рачка за Туш со Меки Влакна

DEN 2176.80

Достапност
Достапно за нарачка

✿✿Мека Коса Бања Тело Четка и Доверлив Материјал : Мека Коса бања четка е направен од врвен квалитет Мека Коса, еко-пријателски Мека Коса четка за здравјето и безбедноста на вас и вашето семејство, уживаат во СПА дома. ✿✿Ергономски Дизајн и Лесен за Користење : Трајни ергономски дизајн мека коса, туш тело четка, тоа е погоден за exfoliating сува кожа и чистење на целото тело, назад за миење за капење.На мека меки губење на влакната ги отстраните мртвите кожата оставајќи чувство помеко, никогаш не ќе му наштети на вашата кожа и е добра за чувствителна кожа, и да помогне да длабоко чистење на вашето тело.Сега можете да се бања и туш со комфор. ✿✿Нежна Масажа Четка : Мека масажа нодули е на другата страна можат да масажа додека ги четка, Тоа е многу корисно да се направи сте опуштени & обнови. ✿✿37 cm Долга Рачка Тело Чистење со Четка : големината на мека коса, туш назад четка со долга рачка е дизајниран да помогне да се стигне до секој дел од вашето тело.Оваа бања четка е совршен за постигнување сите области на вашето тело.Клучни Карактеристики На Производот.PP материјал од спротивната страна се лизга се справи со. ✿✿Практичноста и Брз Сува туш scrubber : Ова мека коса, тело чистење со четка дизајн со круг се одржи на крајот од се справи со,, ви овозможува да опционално висат на било која места.Силиконски четка брзо-сува Влакната од Четка.Спецификации : Димензии : 37 x 7 cm Цел : бања, назад триење, масажа, итн Карактеристики : интегрирани во калапи, умерена мека и тврда, двострано дизајн, една страна капење, една страна, масажа, удобен и практичен, лесен за чистење Пакет вклучуваат : 1 PC Бања туш.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат