• Новак
Јагниња & Ivy Дизни Бебе Мини Маус Љубовта 3-Парче Розова Расадник Креветчето Сет Постелнина

Јагниња & Ivy Дизни Бебе Мини Маус Љубовта 3-Парче Розова Расадник Креветчето Сет Постелнина

DEN 2039.76

Достапност
Достапно за нарачка

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Постелнината сет вклучува еден ватенка (заврши во 33" X 42"), еден опремени креветчето лист (52" x 28"), и еден креветчето здолниште (Прашина Кавга).Нејзините очи, долги удари со камшик, носот и устата се извезени во сатенски бода.Оваа 3-парче креветчето постелнина сет вклучува еден ватенка, еден опремени креветчето лист, и еден креветчето здолниште.Таа е 23" висок и е облечен еден од нејзините омилени тимови.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Памук/ Полиестер.Мини е лице е appliqued во светло беж боја velour, рацете и главата се црна velour, нејзините ракавици се бели velour и нејзиниот 8" лак е жешка розова velour.Печати на враќање превозот етикета.Позадината на ватенка има расфрлани мали розови ѕвезди и геометриски splatters.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Нејзината топла розова чевли и лак да се координираат со неа, розова и бела polka точка фустан.Мини Маус се вклучени во овој шарени три-парче бебе постелнина колекција.Прилично розова креветчето здолниште има 10" капка и бела polka точки.Добредојдовте на волшебниот свет на Дизни.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Appliqued и везени креветчето здолниште (прашина кавга).На applique е 11" X 3.Зборот Мини е извезена до една appliqued Мини главата со нејзината топла розова лак.Го монтира креветчето лист е еластична сите на патот околу обезбедување на сигурна и безбедна одговара на стандардна големина душек мерење на 28" x 52".Тоа е изработен од мека микрофибер материјал кој е дигитално печатени во висока резолуција која го подобрува бои и е еко-пријателски.На врвот на ватенка карактеристики три големи лакови секој во различни розова и сива модели.Координирање на креветчето лист е еластична сите на патот околу обезбедување на сигурно и безбедно се вклопуваат.Печати на враќање превозот етикета.Мини Маус е претставувајќи се на десната страна од ватенка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76