• Новак
Подароци за Бабата & Дедото од Внуците, Grandkids го Направи Животот на Големиот Фото Носителот, Најдобри Божиќ или Роденденски Подароци за баби и Дедовци од Внука и Вну?

Подароци за Бабата & Дедото од Внуците, Grandkids го Направи Животот на Големиот Фото Носителот, Најдобри Божиќ

DEN 407.76

Достапност
Достапно за нарачка

【100% Задоволни Услуга】 : Ние сме компанија посветена на обезбедување на подобри производи и услуги на нашите клиенти, па ако имате било какви незадоволство со нашите Подароци за Баба, дедо, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.Тоа ќе удобно се вклопуваат 4x6 инчи и било помала големина фотографии!.Во потрага за совршен подарок за бабата и дедото?Ти најде тоа!Пар оваа убавина со некои омилени фотографии и имате победник!Grandkids го направи животот на големиот!Ова ќе биде совршено центар парче за секој горд Баба да ја покажат својата Grandkids!.5", направен од цврсти и издржливи МДФ дрво и заврши со парче од јута низа и 6 мали штипки за алишта за да се прикаже grandkids слики.8 инчен (1-2cm). 【Лесно Да се Инсталира & Користете】 : Ова grandkids знак мерки околу 13,5" x 5.Grandkids го направи животот на големиот!Ова ќе биде совршено центар парче за секој горд Баба да ја покажат својата Grandkids!.Нема потреба да се repackage!Тоа вклучува grandkids фото носителот, елегантна подарок кутија, и поздрав картичка (Можете да го напишете вашиот благослов на примачот. 【Уникатен & Безвременски Дизајн】 : за Разлика од другите традиционални општите модели на пазарот, нашата grandkids фото рамка, дизајнирана со уникатни рачно изработени памук string уметност срце, а потресени дрво стил е безвременски, дава шик и рустикален изглед, додава чувство на топлина и блискост на било ѕид!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76