• Новак
SUANPOT за iPhone 6 Плус/6S Плус Паричникот случај со RFID Блокирање Кредитна Картичка во Држачот,Флип Книга СТП Кожа Телефон случај Shockproof Покрие Видиме Жени Мажи за Apple 6Plus 5.5'

SUANPOT за iPhone 6 Плус/6S Плус Паричникот случај со RFID Блокирање Кредитна Картичка во Држачот,Флип Книга

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

RFID Оклопна Технологија и Паричникот Дизајн-може да shield RFID сигнали, заштита на личните информации од неовластено скенери и да украде рамнотежа во кредитни картички.Анти се лизга, анти падне Дизајн-На работ на мобилен телефон усвојува анти-пропадна линии за да се спречи вашиот мобилен телефон од лизгање од вашите раце, па дури и притискање твоето лице кога легнал.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76