• Новак
Kenroy Дома 93674BL Alvar Flushs, Голем, Мат Црно со Златен Fnish

Kenroy Дома 93674BL Alvar Flushs, Голем, Мат Црно со Златен Fnish

DEN 2131.44

Достапност
Достапно за нарачка

АРТ-ДЕКО ги ИСПОЛНУВА СРЕДИНАТА ВЕК СОВРЕМЕНИТЕ : На аголна, арт деко, инспириран форми се од среден век во модерната ажурирање со мат црна и антички бронза крај да се донесе светла амбиентниот светлосни на вашиот животен простор.ЧИСТИ ЛИНИИ : Чисти линии, мат црна заврши и коса намали форма претстава која сама по ова парче модерна чувствуваат, совршен за индустриски урбани lofts или современите спални соби.ДИМЕНЗИИ : 10 Инчен Висина, 15.5 Инчен Дијаметар, Бара 3-60 Вати (M) Светилки или LED Противвредност.СРЕДИНАТА ВЕК МОДЕРНИ ЈАДЕЊЕ : Дизајниран како функционална средината век модерен акцент над вашата трпезарија на маса, на Alvar флеш планината ви овозможува да се донесе вашиот омилен Луд-Мажи инспирирана простор за живот.Совршено прилагоден за готски, индустриски и модерна инспириран простори, дури и во мали тавански соби, апартмани и townhomes.ОСВЕТЛУВАЊЕ ПРОФИЛ : Метал сенка создава светла нанадвор directional light дека е направен посветла страна на мисловните месинг внатрешниот крај на сенката.Создава многу простор-пополнување осветлување, совршен за entryways, јадење соби и ходници.ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : хардвер Монтажа, електрична жица и инструкции се вклучени во полето за лесна инсталација.Само бидете сигурни дека за да го зграби вашиот tools!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76