• Новак
[НОВА ВЕРЗИЈА] BlueStars A2012-S150 Електромагнетниот Вентил 24V 60 Hz - Компатибилен со Комерцијални и Во домот Навлажнувачи - Замена за B2035-S2 B2035-S5 B2035-S54, 24 V, 60 Hz НАИЗМЕНИЧНА струј

[НОВА ВЕРЗИЈА] BlueStars A2012-S150 Електромагнетниот Вентил 24V 60 Hz - Компатибилен со Комерцијални и Во

DEN 1079.76

Достапност
Достапно за нарачка

✅ БРОЈ на МОДЕЛ : A2012-S150 Електромагнетниот Вентил 24 V 60 Hz. ✅ ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : Тоа го заменува комерцијални и во домот навлажнувачи.Го заменува вентил модели : A2012-S118, B2035-S2, B2035-S5, B2035-S54, B2035-S55, B2015-S51, B2015-S54, B2015-S58, B2015-S65, B2015-S68, B2015-S85, B2015-S87. ✅ ЗАШТЕДИТЕ ВРЕМЕ да се ЗАШТЕДАТ ПАРИ : ви Спаси еден куп пари и бараат само неколку минути за инсталација.Можете да го стори тоа со себе, како што тоа е лесно. ✅ ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : замена дел се направени од издржлив високо квалитетен материјал и добро тестирани од страна на производителот. ✅ ГАРАНЦИЈА за враќање на ПАРИТЕ : За било која причина не сте целосно задоволни, можете да побарате за замена или целосна наплата, без прашања праша.Оваа овлажнител A2012-S150 електромагнетниот вентил е сега на располагање како замена електромагнетниот вентил за во домашни и комерцијални навлажнувачи.Оваа овлажнител електромагнетниот вентил има месинг телото и е изградена во линија цедилка за дополнителна заштита за да се овлажнител вода линии.Одговара на модели : 110, 112, 220, 224, 350, 360, 440, 550, 550 A, 550-А, 558, 560, 560 A, 560-А, 568, 600, 700, 760, 760 A, 760-А, и 768. Blue Stars' замена на делови се произведени од високо-квалитетни и издржливи материјали ослободени од штетни chemicals.By прави numerously строги тестови и ревизии извршени од страна на нашите искусни инженери и тимот за развој, ние се извршат сите производи да се задоволат ОЕМ стандарди и се безбедни за употреба.Ние, исто така, поддршка на клиентите со покривање на сите производи и 24/7 услуги на клиентите кои се осигурате дека имате среќен шопинг искуство.Сите се за нас да се изгради однос на доверба дека може да смета.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Симпатична Зајаче Зајакот Харе Возење Автомобил со Велигденски Јајца Мека Еднострани

Четиристрана мрежа не само што се даде безбедно и удобно патување за вашето домашно милениче, но исто та

DEN 636.00

MLQ Мултифункционален Ѕид-Монтирани Нерѓосувачки Челик Микробранова печка за Складирање Багажник, Силна носивоста,

Не deductibles или скриени трошоци.Ние гарантираме дека стилот е иста како што е прикажано на сликата.Ви благ

DEN 2817.60

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00