• Новак
Зголемувачот, Батерија Dylviw 3X-5X Десктоп лупа, Голем Приказ Област Прилагодливи LED Светла, Идеален за Читање, Нацрти, Хоби-за Носење Вклучени

Зголемувачот, Батерија Dylviw 3X-5X Десктоп лупа, Голем Приказ Област Прилагодливи LED Светла, Идеален за Читање,

DEN 647.76

Достапност
Достапно за нарачка

14 инчен 8-диоптријата оптичко стакло леќа.3 инчен диоптрија стакло нудат голем приказ, зголемена до 3 X да 5 X (300% 500%).Оваа 3 X-5 X зголемување LED лупа е совршен за читање, гледање, мали печати или објекти Мапата, Весник, Списание, и исто така одлична за око услови, како што се стареењето очи, макуларна дегенерација.Убав подарок за семејството и пријателите.Подвижните LED светла дизајн го прави тоа повеќе совршена алатка во слабо светло или темно ситуации.Тоа е погодно да ја дополните зголемувачот со обезбедени микро USB кабелот кога тоа е надвор од сила.Батерија, Лесно да се Справи.Истражувам во вашата работа, омилено хоби и занает, како и сите видови нацрти, упатства, монети, поштенски марки, мапи, весници без напрегање на очите.Зголемена 3 X да 5 X, Читање Помошник во Темница.На Dylviw запалени зголемувачот стакло читање колега доаѓа со 3.Два Прекинувачи!Осветленоста Прилагодливи Прекинувач, Главниот ON/OFF Switch.Тоа е изненадување и убаво семејство подарок.Само ставете го во текот страници, нема потреба да се одржи во својата рака цело време.Осветленоста прилагодливи прекинувачот е на страната на зголемувачот, можете да изберат правото нивото на осветленост од СВЕТЛА, ПОМАЛКУ СВЕТЛА или OFF(без дополнителни светлина).ON/OFF прекинувачот е под зголемувачот, тоа може да се зачува батеријата и да спречите случајно вклучување на LED светла.Десктоп зголемувачот е совршен читање колега кога ќе треба постојано да се фокусира на читања, во близина работа и хоби, како што се упатства, нацрти, весници, карти, речник, поштенски марки, монети и сл.Вклучете ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ на уредот, притиснете страна switch за да изберете удобно право осветленост за лесна за читање или работа.Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе се направат нештата десно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76