• Новак
Opitcal Стакло Ултра-Тенок Професионални Phtography 49MM на камерата Леќи на Камерата Кружни Поларизирана Филтер Додадете Леќа Платно

Opitcal Стакло Ултра-Тенок Професионални Phtography 49MM на камерата Леќи на Камерата Кружни Поларизирана Филтер

DEN 535.20

Достапност
Достапно за нарачка

4,се Продлабочува интензитетот на сино небо. 3,Тенок Рамка Филтер 49 MM Cpl Кружни Polarizer; го Зголемува контрастот и боја сатурација;Елиминира одблесоци од неметални површината како што се вода, стакло итн.5,Athabasca е polarising филтри не влијае на севкупниот боја биланс на шут.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76