• Новак
H2H Mens Секојдневен Тенок Одговара Качулка Zip-Up Долг Ракав Активни Јакни

H2H Mens Секојдневен Тенок Одговара Качулка Zip-Up Долг Ракав Активни Јакни

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

95% ПОЛИЕСТЕР / 5% SPANDEX.Рака Мие Само.Стил No : #CMOHOL081. Руно поставата и градите џеб и два странични џебови, Тенок Одговара и високо-вратот стилови.Погоден за пролет, есен, зима и неформални прилики; Континуирано за активности на отворено и во затворено за слободно носење.Детални Големина Информации Ве Молиме Проверете Лево На Сликата.Избегнување цел погрешна големина.И се Вклопува може да варира во зависност од стилови, телото видови, и производителот.Рака Мие Препорачува, хлор , Собори сува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат