• Новак
Discmagic Микро-Магија 1 Галон Advanced Micro-Абразивни Полски (Диск-Go-Техника, Диск-Go-Ѓаволот, Диск-Go-Pod, Диск-Go-Коцка, Диск-Go-Roboto Компатибилен)

Discmagic Микро-Магија 1 Галон Advanced Micro-Абразивни Полски (Диск-Go-Техника, Диск-Go-Ѓаволот, Диск-Go-Pod,

DEN 1079.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Сите Диск-Go-Tech Единици.Подобрена Формулација Обезбедува Поголема Ефикасност.Поефикасно со помалку испарувањето од ОЕМ производи.Премиум Формулација овозможува Поголема Ефективност по Пониска Цена.На база на вода, Безбедни за и вие и вашиот апарат. 30-Ден Гаранција За Квалитет.Discmagic, лидер во микро-абразивни индустрија, има развиено уште еден производ кој супериорна, outlasts и е повеќе ефикасен од својот претходник.Нашите ново формулиран Микро-Магија Полирање Соединение, е само резервни избор за професионалци во потрага да се земе комерцијални диск поправка на целиот ново ниво на перформанси, додека одржување на трошоци под конкуренција.Нашите Нови Микро-Магија резервни формула ќе го надмине вашето ОЕМ материјали, на нов fomulation овозможува побрзо поправки, како и помалку испарување, што доведува до повеќе перформанси.Discmagic, обезбедување на иновативни решенија во текот на комерцијални диск поправка индустрија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат