• Новак
Животот Фитнес Откријат SE 95X Кота Елипсовидна (Продолжува)

Животот Фитнес Откријат SE 95X Кота Елипсовидна (Продолжува)

DEN 1768.80

Достапност
Достапно за нарачка

Чекор Max Должина : 20 во (51 cm) Auto Start : Да Моќ Барања : AC линија 115 volt, 15 amp (напон може да се менуваат надвор од САД), *напојувани за Истражуваат само ако нема attachable ТВ.Заварени Челични Рамка, Пред Ролери Лифт Тркала и Задни Levelers : Нема Max Корисникот Тежина : 400 lb (182 kg) Тежина : 452 lb (206 kg) Димензии (L x W x H) : 88.1 во x 30.7 во (224 cm x 78 см).На надморска Височина Серија Елипсовидна Крст-Тренер придобивките од голема biomechanical истражување кое обезбедува exercisers со инстинктивно мазна и природни чувствуваат.Различни интуитивни конзола избори обезбеди забава, тренингот следење и детални производ за употреба на информации.Features Cup Носители : 1 Интегрирани Додаток Фах : Да Педали : Преголеми Не се лизга Педали Отпор Нивоа : 26 Лесно Да се Отстрани Џек за Слушалки : Да отчукувањата на Срцето Следење : Поларните Telemetry (изборен градите рака е потребно), Lifepulse со DSP (Digital Signal Processing) Интегриран Читање Рек : Да на Мува Програмирање : Да Приклучок Во Додаток : Нема Отпор Контроли : Стационарни bullhorns Поддршка Handlebars : Нема Услуга Enhancements Flash Програмабилни со USB : Yes Manager Мени Опции : Да.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76