• Новак
Рос Контроли D3573B5638W 35/SERPAR Crossflow Електромагнетниот Контролирана Вентил, Без Замени, Пристаништа 3/4 BSPP 24 VDC

Рос Контроли D3573B5638W 35/SERPAR Crossflow Електромагнетниот Контролирана Вентил, Без Замени, Пристаништа

DEN 928.80

Достапност
Достапно за нарачка

Poppet конструкција за близу нула истекување & висок нечистотија толеранција.Авто-чистење.Носат компензираат.Не-заклучување, метал копчето прирачник замени, на електромагнетниот контролирана модели.BSPP Тема.Poppet Вентили, Висок & Ниска Температура.Poppet конструкција за близу нула истекување & висок нечистотија толеранција.Авто-чистење.Носат компензираат.Повторливост во текот на животот на вентил.Не-заклучување, метал копчето прирачник замени, на електромагнетниот контролирана модели.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76