• Новак
2 парчиња Поставени Ајфеловата Кула Шема Пејзажна Архитектура Туш Завеса Поставите Водоотпорен Не се Лизга Мат Килим Тоалет и Бања Дома Декор Денот на Благодарнос?

2 парчиња Поставени Ајфеловата Кула Шема Пејзажна Архитектура Туш Завеса Поставите Водоотпорен Не се Лизга

DEN 1488.00

Достапност
Достапно за нарачка

Високо квалитетен материјал : нашата туш завеса во собата е направен од полиестер влакна и има добра водоотпорен ефект.Бања мат е направен од фланелен боксери.Тоа е удобно, nontoxic и colorfast, меки и удобни за допир, и многу водоотпорен и издржливи.Производ Димензии : Водоотпорен Туш Завеса 72 "Lx72" W, задебелена бања мат 23.6 "Lx15.7" W, o-тоалет покрие : 16.5 "Lx" 14.6 "W, U-облик тепих : 17.7" Lx15.8 "широк, погоден за повеќето стандардни бањи.Лесен за инсталација : ние ви нудиме 12 солидна куки за слободни.Вие не мора да се грижите за тоа како да се инсталира на Божиќ купатило во собата. 12 засилен врвот заеднички grommets за лесно виси; не се лизга бања мат / тепих и тоалет капак појавување.Различни избори : Зимски бања четири парче туш завеса сет со килими се многу погодни за вашиот дом, мотел, хотел, соба, итн., и дизајнот е исклучителна, која може да се тргна на високо-одделение атмосфера на вашата бања, кој е најдобриот избор за вашата декорација.Внимание : туш завеса во собата може да биде предаден на перење или во машина за миење со ладна вода, висат сува, железо на ниска температура, не се изложуваат на сончева светлина, не кајгана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76