• Новак
Нелсон 2-Pack 855724-1001 Месинг Индустриски Цевки и Црева Фитинг за Женски Црево да 3/4-Инчен Женски NPT или Женски Црево да 1/2-Инчен Машки NPS, Двојно Машки

Нелсон 2-Pack 855724-1001 Месинг Индустриски Цевки и Црева Фитинг за Женски Црево да 3/4-Инчен Женски NPT или

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

Опис на производот На lr нелсон индустриски цевки & црево фитинг карактеристики на сите месинг состав.тој е дизајниран за 3/4" машки (nh) & 1/2" женски (nps) или 3/4" машки (NPT) за да се поврзете со женски градина црево (nh) & 1/2" машки цевка (nps) или 3/4" женски цевка (NPT).овој производ е двојно навој. 50572 големина : 0.75" машки + 0.5" женски карактеристики : -месинг цевка & црево фитинг. -Достапни во 0.75" машки + 0.5" женски & 0.75" машки големини. -Машински месинг изградба. -Двојно машки или машки & женски : 0.75" машки, & 0.5" женски, nps или 0.75" машки, NPT. -Се поврзува со : женски градина црево, nh, & 0.5" машки цевка, nps или 0.75" женски цевка, NPT .Од Производителот На LR Нелсон Индустриски Цевки и Црева Вклучите функции на сите месинг состав.Тој е дизајниран за 3/4-инчен машки (NH) и 1/2-инчен женски (NPS) или 3/4-инчен машки (NPT) за да се поврзете со женски градина црево (NH) и 1/2-инчен машки цевка (NPS) или 3/4-инчен женски цевка (NPT).Овој производ е двојно навој.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76