• Новак
Пренапони Стабилизатор; Мрежа; За Податоци/Comm; 20kA; Inline; N-Машки/Женски Рок; IP55

Пренапони Стабилизатор; Мрежа; За Податоци/Comm; 20kA; Inline; N-Машки/Женски Рок; IP55

DEN 9426.48

Достапност
Достапно за нарачка

Одобрување : UL Наведени, c UL Наведени, c ULus Наведени, УЛ Наведени, ОИК, ОИК, УЛ Наведени.Боја : Природна.Моменталната Оценка : 5000 м-р.Тековната, Пренапони : 20 k A.Димензии : 25mm L x 25мм W x 72mm H. Преглед Надворешна антена и каблирање се изложени на ризик да пренапони штетата, бидејќи тие се директно изложени на осветлување настани.Следење и контролирање на вашите процеси е сигурен со пренапонска заштита за точка до точка, и multipoint до точка индустриски радија.Директни и индиректни молња настани влијаат на радио и видео системи.Статички набој start-up создава дополнителна опасност, бидејќи тоа ќе достигне илјадници volts.Спецификација : - За Употреба Со : Data/Comm Висина : 2.835" (72mm) IP Оценка : IP55 Монтажа Тип : Inline Производ Header : Прилог Приклучок со Заменливи Surge Protector Серија : CN-УБ Серија на Стандарди : IEC, DIN Одобрени Престанок : N-Машки/Женски Тип : Мрежен Напон Оценка : 280 VDC Нисконапонски, Оперативни : 280 VDC.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76