• Новак
Munchkin Бебе Портата Продолжување за Атмосфера и Луна Безбедност Гејтс, Сребро, 11, Модел MKSA0568

Munchkin Бебе Портата Продолжување за Атмосфера и Луна Безбедност Гејтс, Сребро, 11, Модел MKSA0568

DEN 1019.76

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со Munchkin Атмосфера (MKSA0511) и Луна (MKSA0537) Гејтс.Возрасни собранието е потребно.За чистење, користете благ сапун и избрише со влажна крпа.Материјал : Челик.Прилагодено вклопуваат е секогаш подобро од стандардните еден, особено кога станува збор за бебе-бесплатен.Ако треба да се прошири на вашиот Munchkin бебе безбедност на портата, можете да го направите со премиум сива безбедност портата продолжување достапни во различни големини за совршено се вклопуваат.Оваа премиум екстензија е компатибилен со Вибрацијата и Луна безбедност гејтс и може да се комбинираат за да се span различни отворања до 54" широк.Достапни во 2.75", 5.5" и 11" големини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76