• Новак
QuickCar Трки Производи 56-285 Гуми Inflator 0-60 psi

QuickCar Трки Производи 56-285 Гуми Inflator 0-60 psi

DEN 2633.28

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Гуми Inflator и Мерач, 0-60 psi, Дигитални, 2-1/4 во Дијаметар, Црно Лице, Секоја од нив.Digital.Пакет Димензија : 7.8 инчи L x 4.4 инчи W x 1.7 инчи H. Гуми inflator/колосек.Гуми Inflator и Мерач.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Svopy Магнетни Сува Избришете Одбор-Преносни Алуминиумска Рамка Табла со Пенкало Фах Ѕид Монтирани Порака Презентација

Спецификации.оваа совршена големина табла има голема помош за раководители, наставници, ученици, студе

DEN 2304.00