• Новак
МАК Денвер Broncos Авантура Вагон Елита Сите-Теренско Виткање Плажа Вагон со Големи Тркала плус Табела Врвот Капак & Мека Кулер Лагер - Sport Utility Вагон - Градина Вагон Рас?

МАК Денвер Broncos Авантура Вагон Елита Сите-Теренско Виткање Плажа Вагон со Големи Тркала плус Табела Врвот

DEN 1111.20

Достапност
Достапно за нарачка

Одлично за излети, концерти на отворено, или транспорт на прехрамбените производи или градинарство; Максимална тежина 110 килограми.Капакот е лесен начин да се обезбеди и заштита на објекти зачувани во вагон и, исто така може да се користи како табела врвот за одмор храна чинии, пијалаци и кога picnicking или tailgating.На цврстата маса горниот капак е покриен со полиестер и огради на половина по должина за да се овозможи лесен пристап во вагон.На МАК Авантура Вагон Елита има трајни, прав-обложени челична рамка со две-тон 600 D полиестер и карактеристики на вашиот омилен тим логото на страната.Елитната Серија вклучува водоотпорен лагер и табела врвот капак комбинација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76