• Новак
прана Жените Quinn Врвот

прана Жените Quinn Врвот

DEN 1320.00

Достапност
Достапно за нарачка

45% rec откачи полиестер 45% откачи 10% spandex.Увезени.Атрактивни лажичка вратот дизајн со единствени двојно рака racerback.Внатрешни работи полица градник.Veeda перформанси поврзана.Двојно racerback Quinn Врвот полица со градник обезбедува извршувањето поддршка за јога и крстот обука.За брзо сушење и еластичен Quinn е направен од 45% рециклирани материјали во токсични слободни процес на производство што исполнува сина знак стандард.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Т-шин Салфетка Прстени Сет на 10,Дрвени Салфетка Држачот за Садови,Табела Вечера Оркестарот Корист за Свадба,Роденден,Божиќ

Направен од природни букови дрва,одличен квалитет и материјал.Произведени од страна на посебни процеси

DEN 215.76