• Новак
Оптоварување Сидро 316 од не 'Рѓосувачки Челик - 5/8-11 x 6 Количина-250

Оптоварување Сидро 316 од не 'Рѓосувачки Челик - 5/8-11 x 6 Количина-250

DEN 3767.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оптоварување подлога, конкретни подлога, или ѕидани подлога се дизајнирани да бидат инсталирани во цврст бетон.Оптоварување подлога може да се користи за да се зацврсти објекти за бетон.Овие подлога може да се користи за некои од следниве конкретни апликации : shelving, оградата, канал работа, знаци, електрични цевка, светлосни тела, escalators, итн.Оптоварување заштита не може да се користи на тули или блокирате.Не-корозивен во свежа или дожд вода апликации.Оптоварување подлога, конкретни подлога, или ѕидани подлога се дизајнирани да бидат инсталирани во цврст бетон.Рамења.Пластични делови.Дрво членови.Цевки. 316 од не ' Рѓосувачки челик е корозија-отпорни, трајни, и погодна за морски средини.Вклучува миење и хексадецимален орев за секој сидро.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Види Кутија Организатор Перница Случај 24 Слот витрини Со Стакло Врамени Капак Домот Разлика Крои Здрав и Безбеден

➔Те сакам часовници?Check our watch кутија организатор, го види кутија е најдобар начин за чување види случај.

DEN 887.52