• Новак
Додатен Капа на резервоар за Гориво за ISUZU НПР Бензин верзија V8 6.0 L од 1997 до 2007 Вистински

Додатен Капа на резервоар за Гориво за ISUZU НПР Бензин верзија V8 6.0 L од 1997 до 2007 Вистински

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Оригиналот (Вистински) делови во оригинални кутии обезбедени директно од опрема производителот.ОЕМ БРОЈ : 8-19207-873-0. КАТЕГОРИЈА : Одржување, Гориво и Капи за ПАЗАРОТ на САД.Manofactured во : МЕКСИКО. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА - Fitment гарантирано врз основа на ОЕМ број.КАПА ДОДАТЕН FUELL РЕЗЕРВОАРОТ НПР 1992-2007 ГАС V8 6.0 L 5.Одговара на Следните Trucks ISUZU НПР 5,7 L 1992, 1993, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 ISUZU НПР 6,0 L, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007 Chev Изразат 1500 5.7 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002,Chev Изразат 1500 5.0 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 Chev Изразат 1500 4.3 L V6 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 Chev Изразат 1500 5.3 L V8 2003, 2004 Chev Изразат 2500 5.7 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 Chev Изразат 2500 5.0 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003 Chev Изразат 2500 4.3 L V6 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 Chev Изразат 2500 5.3 L V8 2003 година, 2004 Chev Изразат 2500 6.0 L V8 2003 година, 2004 Chev Изразат 2500 4.8 L V8 2003 година, 2004 Chev Изразат 3500 6.0 L V8 2003 година, 2004 Chev Изразат 3500 5.7 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 Chev Изразат 3500 7.4 L V8 1998, 1999, 2000 Chev Изразат 3500 8.1 L V8 2001 година, 2002 Chev Изразат 3500 5.3 L V8 2003 Chev Изразат 3500 6.0 L V8 2003 година, 2004 Chev Изразат 3500 4.8 L V8 2003 година, 2004 GMC Savana 1500 5,7 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 GMC Savana 1500 4.3 L V6 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 GMC Savana 1500 5.0 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 GMC Savana 2500 5.7 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 GMC Savana 2500 4.3 L V6 1998, 1999, 2000, 2001, 2002, 2003, 2004 GMC Savana 2500 5.0 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 GMC Savana 2500 4.8 L V8 2003 година, 2004 GMC Savana 2500 5.3 L V8 2003 година, 2004 GMC Savana 2500 6.0 L V8 2003 година, 2004 GMC Savana 3500 5.7 L V8 1998, 1999, 2000, 2001, 2002 GMC Savana 3500 4.3 L V6 1998 година, 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76