• Новак
78 x 48 Хром L Агол Туш Род вклучува Таванот Поддршка и Ѕид Месеци

78 x 48 Хром L Агол Туш Род вклучува Таванот Поддршка и Ѕид Месеци

DEN 689.52

Достапност
Достапно за нарачка

78" x 48". 1" Цврсти Месинг Цевки со Хром Плоча. 36" Прилагодливи Таванот Поддршка (се сечат за да одговараат).Вклучува 2 Ѕид Страната Месеци.Туш Род може да се сечат за да одговараат. 78" x 48" Полиран Хром, L облик Туш Завеса Род.Совршен за употреба со вашиот слободни стои када, clawfoot кадата, или туш комплет.Вклучува прилагодливи се сечат за да одговараат на таванот поддршка и 2 ѕид месеци, така што е подготвен да се инсталира.На прачка, исто така може да се сечат за да одговараат.Појавување на бања прибор и чешми достапни во нашата You Remodel storefront.Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Прилично Четка за заби Сад, Додаток за Полнење Во Бања;Сместување;Туш Соба, Вила;апарати за Домаќинство;Travel;Екскурзија;Бизнис

Купот на телото со имитира ленти опрема заби, се чувствуваат не се лизга, држете се цврсто.Четката за скл

DEN 275.76

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76