• Новак
Dongng VR Слушалки Компатибилен со iPhone и Android Телефони | VR Поставите Вкл. Далечински Управувач за Android Телефоните | 3D Виртуелна Реалност Очила w/Контролер | Прилагодливи VR

Dongng VR Слушалки Компатибилен со iPhone и Android Телефони | VR Поставите Вкл. Далечински Управувач за Android

DEN 1773.60

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќе дисипација на топлина дизајн : спречување на објективот од прегревање, телефонот ќе се генерира многу на топлина за време на репродукцијата, и високо еластична манган алуминиумски материјал директно се притиска на задната страна на телефонот.Можете да го носат и веднаш заборавајте вистинска животна средина и внесете нов свет.Панорамски опкружувачки звук, истакнати широк агол супер-големи леќа и екранот може да се претстави кино-ниво на голем екран, обезбедување на 3 D VR-како искуство.5-6 инчи, целосна екран поддржува android / ios систем, утврден дизајн мобилните телефони не се лесно да се откажат.Голем 35mm објектив користи зголемено анти-сина светлина технологија.Компактен и пренослив дизајн, лесно да се носат.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе одговориме на вашето барање во рок од 24 часа.Сината агол на гледање штити видот, а во исто време ќе ги носи визуелно уживање.5 ~ 6,3 инчи, висока резолуција леќа помеѓу 1080 2 KShell material Lens материјал : материјал на професионални оптички lens Body : Висока јачина на ABS + PC material Headband : на затегнувачка цврстина на headband поминува тестот на 5 мажи / 5 второто поле агол : 120 ° limit Features : 3 D VR слушалки е одличен уред кој може да ви донесе прекрасни 3 D искуство од играње филмови и игри.Мека ремени може да го подобри пакување перформанси и може да се постават твојот грб рамно.Оптимизација на леќа барел слика да се направи појасна.Безжичните слушалки vr : Удобен и лесен безжични слушалки 360 ° прикажување на конверзија може да ви донесе неограничен светското искуство, вие нема да чувствувате уморни после гледање филмови за долго време.Спецификација на производот : големина на Екран : 4.VR Паметен Телефон Компатибилност : Компатибилен со телефони на различни големини, не може да се прикаже во полн екран во опсег од 4.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76