• Новак
54Pcs Felting Игла Комплет Волна Почувствува Бод Удар Стартер Алатки Материјали Бод Удар прибор за Шиење Сет за DIY Проекти Играчки Занает

54Pcs Felting Игла Комплет Волна Почувствува Бод Удар Стартер Алатки Материјали Бод Удар прибор за Шиење Сет

DEN 350.16

Достапност
Достапно за нарачка

Комплетен Прибор : комплет е целосно опремени, вклучувајќи ги и очите, игли, noses, ремени, циклуси, нишка секачи, игли, awls, итн., за да се задоволат различните потреби.Ергономски Дизајн : Со ергономски се справи со дизајн, овие игли се лесно да се одржи и да се чувствуваат удобно.Специјален Подарок : Лесно да се научат и да го користите, тоа е голем дар за ракотворби, почетници или пријатели кои сакаат игла чувствува.Широка Примена : Погоден за многу видови на везана, како што се правење накит, перници, ќорци, keychains, и внатрешни декорации.По-Продажбата на Услугата : ќе одговори на клиентот вести што е можно поскоро, и можете да ни се обратите за било какви прашања, и ние дефинитивно ќе даде задоволителен одговор.Спецификација : Предмет Тип : Felting Игла Комплет Спецификација На Производот : 1 Сет Производ Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Дрво (Составен Од Комплексни Материјали) Производот Се Користи : Апарати За Домаќинство, Што Волна Почувствува Поле На Примена : Повеќето Сценарија Пакет Листата : 40 x 2mm Очи 40 x 3мм Очи 40 x 4mm Очи 5 x 9-Пински 10 x Носот 5 x Phone Рака 5 x Прстен 1 x Предиво Машина 1 x Лепак Стапче 1 x Портокал Игла Шише 1 x Пластични Складирање Кутија 2 x Прст Cot 18 x Ѕиркаат Игла 1 x Медиум Црна Awl 1 x Дрвени Печат 1 x Пена Подлога.

Спецификацијата

Item Type:
Felting Needle Kit
Product Specifications:
1 Set
Product Material:
Stainless Steel, Wood (Composed Of Complex Materials)
Product Use:
Household, Making Wool Felt
Scope Of Application:
Most Scenarios
Package List:
40 x 2mm Eyes :
40 x 3mm Eyes :
40 x 4mm Eyes :
5 x 9-Pin :
10 x Nose :
5 x Phone Strap :
5 x Ring :
1 x Yarn Cutter :
1 x Glue Stick :
1 x Orange Needle Bottle :
1 x Plastic Storage Box :
2 x Finger Cot :
18 x Poke Needle :
1 x Medium Black Awl :
1 x Wooden Stamp :
1 x Foam Pad :

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76