• Новак
Уредната Плоштади Demure Дизајн 81 W Плакарот Систем

Уредната Плоштади Demure Дизајн 81 W Плакарот Систем

DEN 2519.76

Достапност
Достапно за нарачка

Модерен Дизајн.Самостојна.Плакарот Систем.Направени да Нарачате.Ограничен Доживотна Гаранција.Едноставност, безвременски шарм и погодност.Оваа Demure Плакарот Систем ви помогне да се трансформира вашиот дом во средена светилиште, правејќи простор за целото семејство да уживате.Оваа прошетка во плакари направи тоа задоволство да ги чувате и да се најде облека.Бела завршница е погодна за секој спалната соба стил и оркестарот без разлика дали сте доволно простор во вашата прошетка во плакарот или поставување на вашиот две ѕид прошетка во плакарот во еден посветен bedroom corner.Ова се задржи вашата облека уредно се чуваат и достапни со леснотијата да се задржи вашиот дом уредна и пријатна.Силна, разновиден и функционалните, овие прошетка со решенија се дизајнирани да одговараат на вашите потреби со стил и потреби.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76