• Новак
Seaintheson 27.5 инчен Виткање Планински Велосипед Shimanos 21-Брзина на Високо-Јаглероден Челик Рамка Целосен Прекин Велосипед за Тинејџери и Возрасни, (На за Децата и за Воз?

Seaintheson 27.5 инчен Виткање Планински Велосипед Shimanos 21-Брзина на Високо-Јаглероден Челик Рамка Целосен

DEN 1351.20

Достапност
Достапно за нарачка

?【21 Брзина Професионални Transmissiona】21 Брзини Нека Ви Летаат Низ Straightaways Додека Сеуште Обезбедување на Доволно Енергија Откако Тоа е Време Да се Започне Качување; Микро-зафат Пресврти Shifter На Handlebar Чува Поголема Брзина Или вртежен момент Право На Вашите Прсти. ?【Најдобар Избор】Велосипед Се Со Прекумерна Тежина Производи, Доколку Има Било Какви Гребнатини Или Штетите Предизвикани За Време На Превозот, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Директно За Помош.Ние Ќе Се Потрудиме Да Го Реши Проблемот За Вас Во Soonest!. ?【Свитлива Линеарна се Повлече Рака Сопирачки Испорача во согласност Запирање на Акција; Премија Поместена ATB Седло Има Stitched Страни За Траен Квалитет; Легури Брзо Ослободување Обезбедува Лесно Седиште Висина Прилагодување.Гуми големина : 27.5 inches Product нето тежина (kg/lb) : 20 кг/44lb Product големина (cm/in) : Должина 175cm/68.8 во Висина 100cm/39.3 in Packing големина (cm/in) : 140x74x19cm/55x29x8in Brake тип : диск brake Load капацитет (кг/lb) : 100 KG/220lb Whether тоа е количка : yes Transmission тип : 21 speed Tire големина : 27.5 инчи.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76