• Новак
POLYSCI - Ладилник Циркулираат Бања - 45L Refrig/Htg (-2 5° до 135°C)- 208-230V - 60Hz, EA1

POLYSCI - Ладилник Циркулираат Бања - 45L Refrig/Htg (-2 5° до 135°C)- 208-230V - 60Hz, EA1

DEN 681.60

Достапност
Достапно за нарачка

Време/температура програмирање (десет 100 чекор програми) Интуитивен 4.3" (10.9 cm) Smart Touch екранот 6 јазици : француски, германски, шпански, Кинески, арапски, англиски Отворени и затворени-јамка надворешен промет способност Завртување За 180 Ротирачки Контролер На-табла поврзување : USB-А & Б, Ethernet, RS232/485, далечинско вклучување/исклучување и надворешна температурна сонда Настан распоред (време и датум) со real-time clock Преглед температура трендови за најмногу 10 дена На екранот помош на Автоматски и/или корисник-прилагодлив перформанси оптимизација 5-точка калибрација способност во Согласност со DIN 12876-1 Класа III безбедносни барања за користење со запаливи Работи Пристап (L x W x D) : 21.6 x 15.68 x 5.5" Вкупната Димензија (L x W x H) : 35.8 x 22.4 x 42.1" Капацитет на Ладење @ 20°C : 1400 W Максимум Притисок : 4.3 psi (0,3 bar) Максимален Проток Притисок : 5.3 gpm (20.1 l/min) Максимална Проток Вшмукување : 3.9 gpm (14.7 l/min).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76