• Новак
80 Масти Eighths во 56 Различни Стилови Памук Пакети - Подарок Пакет Подготвени

80 Масти Eighths во 56 Различни Стилови Памук Пакети - Подарок Пакет Подготвени

DEN 1800.00

Достапност
Достапно за нарачка

80 Координирање на Парчиња, Спакувани во 10 Снопови.Масти Eighths 9 x 21. 100% Памук.Убави Модели и Бои.Одлично за Quilting, Шиење и Занаети.Десет различни осум парче ткаенина снопови се совршени за шиење, занает и quilting проекти.Боите се координирани што ги прави идеални за за заштеда на време на појавување на ткаенини.Сликите претставуваат бои и теми во пакет.Грижа инструкции : не prewash.Машина за миење на готовиот производ во ладна вода.Висат или собори сува ниска.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76