• Новак
Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи Коса Тример Ниско ниво на Бучава Губење на Маши?

Коса за Сечење Алатки, со Полно Тело, Перат Електрични Коса Clipper Керамички Професионална парична Казна Прилагодливи

DEN 1298.40

Достапност
Достапно за нарачка

IPX7 водоотпорен дизајн, може да се мијат со вода сите делови на телото, без отстранување на машина главата.Високо квалитетни керамички остар Агол машина главата, не е лесно да ги кородираат, одговара на главата линија, без влечење.Опремени со интелегентни патување заклучување на функцијата, власта може да биде заклучена кога не е во употреба, без да предизвика отпад.Долго притиснете го копчето и го кодот симбол се појавува на екранот.Долго притиснете го копчето за 3 секунди за да започнете машината кога е заклучен. 5 прилагодливи сечилото позиција settings(0.8 mm.1.1 мм.1.4 mm.1.7 mm.2.0 mm) и 8guide чешли за прецизно сечење &скриј&shave1.5mm/3мм/ 6mm/ 9mm/12mm/ лево уво/ десно уво/заштитна маска).USB брз наплаќа, 2 часа полнење 120 минути работно време.LED Интелигентните електрични квантитетот и опрема на екранот.Косата ножици може да се постави 3 ротациона брзина : 5800 RPM / 6300 RPM / 6800 RPM за различни коса текстура.Интелигентни мониторинг на електрични количина за да се задржи на власт стабилна и да се спречи клипинг.Двете полнење и приклучок, приклучок и да игра.Specification Material : ABS+PCVoltage : 3.7 VRated напон : 100 V-240 VPower : 5 WBattery капацитет : 1200 m ACharging време : околу 2 часа (кога бројот веќе не се одбиени, тоа е прикажана како 99 и тоа е целосно наполнета)Користење време : околу 2 hours Gear позиција : 3 gears5 чекори должина прилагодување : 0.8 mm, 1.1 мм, 1.4 mm, 1.7 мм, 2.0 mm Noise : околу 60 decibels Speed : првиот степен на пренос 5800 вртежи во минута, вториот степен на пренос 6300 вртежи во минута, трети опрема 6800 rpm Waterproof одделение : 7 одделение водоотпорен, може да се мијат целата body Power должина на кабелот : 73cm±2cm Package Содржина : коса clipper*1power мозок*1cleaning четка*1protective капак*1left sideburn чешел*1right sideburn чешел*1limit чешел*5 (1.5, 3, 6, 9, 12mm)Производ прирачник*1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Цвеќиња Акварел Сликарство Влажно и Суво Торба за Обновливи Пелена Мокра Торба за бански костуми perfect Водоотпорен

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

DEN 239.76