• Новак
Исклучителна храна покрие Мрежа Екран на Храна ги Опфаќа Чадор Шатор Pop-Up Мрежа 31 Храна Криптирани Мрежи за на Отворено, Партии, Излети, BBQs, Обновливи и Расклопна 4 Pack

Исклучителна храна покрие Мрежа Екран на Храна ги Опфаќа Чадор Шатор Pop-Up Мрежа 31 Храна Криптирани Мрежи

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

【Совршена Големина】 дијаметар 31 инчи, куполата шатор дизајн е доволно голем да ги покрие повеќето плочи & јадења, accommodates за јадења до 9.Храна Покриваат Широк Usage Great за надворешни настани, како партија, BBQ време, излети и кампување, да ги задржи лета, gnats, и други инсекти надвор од вашата храна, и имајќи го вентилирани и видливи.【Повеќе се Користи】 : Овие мрежа екран на храна ги опфаќа не само совршен за партија, кампување, пикник или било отвори пијалоци и овошни, заштита на вашата храна од инсекти и прашина. 【 ЛЕСНО се ОТВОРИ/ЗАТВОРИ МЕХАНИЗАМ 】 Лесно се отвори храна нето; Мрежа шатор pop-up се повлече низа w/ pin-up во врвот за заклучување; Лесно да се чисти, рака мие храна покрие нето; ги Отстраните дамките од бришејќи шатори со влажна крпа.Висока густина густо предиво мрежа нето, убава бела чипка околу, одличен квалитет, од нерѓосувачки челик рамка, може да обезбеди стабилна поддршка структура, многу преносни и паметни, еднократно. Да се свитка, едноставно им помогнам на виткање копчето.Овие чадор храна заштитник дури и може да се користи во вашата градина за да ги заштити новите никнува семе против мачки, птици и critters.Добро за домашна употреба : свежо подготвена храна се уште е многу топло или многу мраз.Исто така се користи во вашата градина за да се заштити од мачки, птици и животни, да ги задржи на храната чисти.Hangable Very преносни и мала тежина, лесно да се однесе насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски Одделение

Прецизни Канада 9in Авиони Безбедност Жица Пресврт Извртување Клешти Twister Заклучување Трки германски ОП0

DEN 8519.76