• Новак
Chihuahua Куче Раса Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Chihuahua Куче Раса Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Плус, тие се продава во сет на четири и компактен овална форма ги прави лесно да се скривам во ташна или во џеб, па секогаш можете да одржите една рака!.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој двострано emery одбор.Околу 3,5" (8.5 cm) x 1.2" (3.0 cm) во големина на секоја од нив.Официјално лиценцирани производ на Хауард Робинсон.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој двострано emery одбор.Плус, тие се продава во сет на четири и компактен овална форма ги прави лесно да се скривам во ташна или во џеб, па секогаш можете да одржите една рака!Околу 3,5" (8.5 cm) x 1.2" (3.0 cm) во големина на секоја од нив.За Дизајнот : официјално лиценцирани производ на Хауард Робинсон.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мачка Хартиена Крпа Носителот на Countertop Злато Тоалетна Хартија Носителот Застане за Бања Декоративни Симпатична

Ако сте во потрага за еден елегантен крпа хартија држач за вашиот кујната countertop или трпезариска маса, ов

DEN 575.76